DODO PIZZA FAGET
Str. Gării, Nr. 1 , Brasov
![](https://www.guerrillaradio.ro/avanpost/static/images/blank.gif)
DODO PIZZA FAGET
Str. Gării, Nr. 1 , Brasov
Pizzeria neobișnuită din cartierul Făget cu livrare în Brașov. Promitem să îți livrăm pizza în 60 minute și dacă nu reușim îți oferim încă una gratis! Credem că transparența e cel mai important lucru, așa că poți urmări în direct cum se prepară comanda ta accesând camerele din bucătării chiar pe site-ul nostru. Folosim ingrediente de cea mai bună calitate și preparăm pizza, gustări și deserturi după rețete deosebite și atent concepute. Vino și tu în comunitatea neobișnuită a iubitorilor de pizza!