Guerrilla Camp, sezon 2018-2019, a ajuns la final. Astăzi, odată cu festivitatea de premiere, s-a încheiat oficial primul sezon Guerrilla Camp, proiect oferit de Radio Guerrilla tinerilor antreprenori cu start-up-ul în sânge. 237 idei de afaceri înscrise în concurs, 6 săptămâni de deliberări împreună cu ascultătorii, 15 calificați în Guerrilla Camp, peste 140 de emisiuni live dedicate, 3 abandonuri, 1 an de activitate intensă, multă, multă muncă și trăire, un singur câștigător.
Prima poză făcută în Guerrilla Camp cu cei 15 pentru România (2018-2019)
Marcel Ionescu, Agricloud (în centrul imaginii, cu cecul în mână și lacrimi în ochi), este Marele Câștigător al Marelui Premiu Guerrilla Camp 2018-2019, în valoare de 10.000 euro, oferit de GLO!
Ultima poză din Guerrilla Camp cu cei 15 pentru România ediția 2018-2019
Felicitări, Marcel Ionescu, felicitări tuturor participanților! Mulțumim frumos tuturor sponsorilor care au făcut posibilă desfășurarea proiectului: Telekom Romania, glo, Banca Transilvania, Dacia, AQUA Carpatica și HP.
Antreprenori cu start-up-ul în sânge, pregătiți-vă ideile de business: în curând începe Guerrilla Camp 2019-2020! #antreprenorulinvinge